niedziela, 2 września 2012

Takie coś na początek

Cześć jestem Paulina i wraz z koleżanką Patrycją postanowiłyśmy pisać bloga o 2 nie pokrewnych rzeczach.. Ja lubię One Direction i Barce a natomiast Patrycja tylko Barce, postanowiłyśmy napisać bloga. Nie jesteśmy pewne jak to połączymy z jedno opowiadanie ale zapewniam będzie ciekawe.

Dziękujemy jeśli ktoś będzie czytał tego bloga.
                                                                                         Patrycja <3




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz