Cześć jestem Paulina i wraz z koleżanką Patrycją postanowiłyśmy pisać bloga o 2 nie pokrewnych rzeczach.. Ja lubię One Direction i Barce a natomiast Patrycja tylko Barce, postanowiłyśmy napisać bloga. Nie jesteśmy pewne jak to połączymy z jedno opowiadanie ale zapewniam będzie ciekawe.
Dziękujemy jeśli ktoś będzie czytał tego bloga.
Patrycja <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz