poniedziałek, 3 września 2012

Prolog

Perspektywy Patrycji *

W domu nie jest zbyt ciekawa sytuacja rodzice mają dług na 800 000 0000 zł. Co dziennie są kutnie o nas i o każdą drobnostkę. Gorzej jest z Pauliną <siostra> ona najgorzej cierpi tą sytuacją, zawsze ją oskarżają o to że to prze z nią mają ten długu. No może to przez nią mają ten dług ale to też nie jej wina.
To jej były chłopak jej to zrobił, ale skąd mogła wiedzieć ze tak zareaguje na to że ona go rzuciła.
po zerwaniu on na nią się rzucił i zaczął dźgać ją nożem. To dla tego mają rodzice ten dług bo
w Polsce taki zabieg kosztował ok. 900 000 zł a do tego rehabilitacje to też wyszło ich
ok. 600 000 zł resztę rodzice wydali na chlanie, wyrzucili ich z pracy. Opieka społeczna dziś była
u nas mamy się wyprowadzić do naszego starszego brata Leo <Messi> dla nas to szansa na ułożenie nowego życia a w szczególności Paulina. Dziś musimy się spakować bo jutro o 6 już będziemy siedzieć w samolocie.


*****
Trochę krótki wiem ale w 1 rozdziale nadrobimy.
Liczę na chociaż jeden komentarz

1 komentarz: